wybierz autora:
  • Otrzymaliśmy dzisiaj podziękowania za wsparcie szpitali i medyków :) Pomaganie daje dużo radości zarówno tym którzy obdarowują jak i tym który zostają obdarowani. Warto pomagać : )
    Komunikat 2020-05-27, 10:26 | autor: Katarzyna Kleszcz
  • O tym jak mały Janek chciał przygotować niespodziankę dla mamy - posłuchajcie.
    Komunikat 2020-05-26, 14:36 | autor: Maria Noga
  • Otoczenie przedszkola w ostatnim czasie bardzo się zmienia. Obok placu zabaw powstał ogródek, a wzdłuż ścieżki prowadzącej do przedszkola pojawiły się kwiaty oraz małe drzewka. Wszystko to jest możliwe dzięki pracy wielu osób. Rada Rodziców wsparła
    Komunikat 2020-05-26, 09:53 | autor: Katarzyna Kleszcz
  • Kolejne prace ogrodowe w naszym przedszkolu. Tym prazem pracownicy zadbali o ścieżkę prowadzącą do placówki. Musimy jeszcze tylko poczekać na słońce, aby rośliny mogły się rozwinąć.
    Komunikat 2020-05-26, 09:35 | autor: Katarzyna Kleszcz
  • W ten piękny i radosny dzień pragniemy złożyć Wszystkim Mamusią najserdeczniejsze życzenia: długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu i zawsze pociechy ze swoich dzieci.
    Komunikat 2020-05-26, 07:51 | autor: administrator strony