Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Komunikaty

Minister Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektor Sanitarny - list do rodziców

Minister Edukacji Narodowej wraz z Głównym Inspektorem Sanitarnym skierował list do Państwa list, w którym zachęca do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. Jest to narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół.

"ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)".

Ponadto na stronie internetowej ministerstwa znajduje się zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi, które mogą być pomocne w bezpiecznym powrocie uczniów do szkół. Zachęcamy Państwa do śledzenia informacji na bieżąco.

Bezpośredni link do strony ministerstwa:
https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-powrot-do-szkol2

Treść listu - oryginał:
https://drive.google.com/file/d/1iWzy5giqpg5O0t_z1X9Zjm7FKPX0q1qn/view?usp=sharing

Treść listu - DOCX:
https://drive.google.com/file/d/1hkGhtuGOK9_qYb-IO5u1BofzgL-z3Qw0/view?usp=sharing

Komentarz:
https://drive.google.com/file/d/12j8_FjnDS9w_t_Ex4uDwvLwlsowBRhbt/view?usp=sharing

Komunikat 2020-08-23, 09:41 | autor: Katarzyna Warowiec
Przedszkolowo.pl logo