Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Komunikaty

Wyniki konkursu

IV EDYCJA KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO PLASTYCZNEGO „MÓJ WŁASNY ANIOŁ”

Chcemy serdecznie podziękować za udział w konkursie „MÓJ WŁASNY ANIOŁ” dzieciom oraz nauczycielom, którzy nadesłali swoje prace. Poziom konkursu był wysoki i wszystkie prace które wpłynęły zasługują na ogromne uznanie. Życzymy Państwu oraz podopiecznym wielu sukcesów w przyszłości oraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.
Jednocześnie chcemy poinformować, że w dniu 13.02.2014 roku, czteroosobowe jury w składzie:

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 11 w Będzinie – Pani Maria Noga
Nauczycielka Przedszkola Miejskiego nr 11 w Będzinie – Pani Aneta Jędruch
Nauczycielka Przedszkola Miejskiego nr 11 w Będzinie – Pani Barbara Grabowska
Pracownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Będzinie – Pani Magdalena Sobecka
wyłoniło laureatów konkursu. W tym roku dzieci z naszego przedszkola miały możliwość wyboru pracy która im się podoba i dzięki ich głosom zostały przydzielone wyróżnienia specjalne.

Kategoria wiekowa 3-4 lata

I miejsce
Emilia Krajewska lat 4
Opiekun
Małgorzata Piech
Przedszkole Samorządowe
w Rajbrocie

II miejsce
Weronika Adamczyk lat 4
Opiekun
Iwona Jędrzejek
Miejskie Przedszkole nr 1
w Limanowej

III miejsce
Kamil Czerwonka lat 4
Opiekun
Anna Borsuk-Krosucka
Młodzieżowy Dom Kultury
w Jeleniej Górze

Wyróżnienie
Ola Laska lat 3
Opiekun
Teresa Stąporek
Miejski – Gminny oś kultury
w Kaliszu Pomorskim

Specjalnie wyróżnienie od dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 11 w Będzinie
Edyty Czapskiej lat 4
Opiekun Magdalena Leżała
Przedszkole nr 3
w Pyskowcach



Kategoria wiekowa 5 lat
I miejsce
Kamila Bożko lat 5
Opiekun
Iwona Rościszewska
Przedszkole nr 6
w Bydgoszczy

II miejsce
Klaudia Król lat 5
Opiekun
Anna Jaworska
Społeczne Przedszkole Integracyjne
w Teresinie


III miejsce –
Jan Jakubiak lat 5
Opiekun
Agata Drwal
Przedszkole Publiczne
w Wołczynie

Wyróżnienie
Agata Poznańska lat 5
Opiekun
Danuta Grula
Zespół Szkół
w Szewni Górnej


Specjalnie wyróżnienie od dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 11 w Będzinie
Michał Kożuszek lat 5
Opiekun Agata Drwal
Przedszkole Publiczne
w Wołczynie

Kategoria wiekowa 6 lat

I miejsce
Karolina Kęsek
Opiekun
Wojciech Sikorski
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka”
w Zakopanym

II miejsce
Julita Leśnicka
Opiekun
Ewa Jabłońska
Szkoła Podstawowa im Królowej Korony Polskiej
w Kłodnem

Wiktoria Waszyńska
Opiekun
Irena Mandziuk
Przedszkole nr 13
w Zamościu

III miejsce
Jarwikka Jawniuk
Opiekun Teresa Popławska
Przedszkole Samorządowe
w Pacynie

Wyróżnienie
Oliwia Felusiak lat 6
Opiekun Grażyna Mrozek
Oddział
Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 1
w Wołczynie

Specjalnie wyróżnienie od dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 11 w Będzinie
Martyna Ranz 6 lat
Opiekun
Weronika Gawron
Przedszkole nr 4 im. „Bolka i Lolka”
w Tomyślu


W związku z olbrzymią ilością próśb nauczycielek o podziękowania, prosimy o cierpliwość . Koperty będą wysyłane sukcesywnie.
Komunikat 2014-02-19, 22:46 | autor: administrator strony
Przedszkolowo.pl logo