Wycieczka

Zwiedzanie Jura Parku rozpoczęliśmy od "Tunelu czasu". Każdy z nas zajął miejsce w wagoniku i rozpoczęliśmy wędrówkę. Powstanie świata – to film z efektami, błyski, wybuchy, deszcz, padający śnieg – niesamowite! I wszystko bardzo realistyczne.
Po przejechaniu tunelu zaczęliśmy zwiedzać ścieżkę edukacyjną z modelami ponad 200 dinozaurów. Po drodze każdy z nas odwiedził Pawilon Paleontologiczny, gdzie znajdują się zabezpieczone kości dinozaurów, które można oglądać przez przeszkloną podłogę.Po przejściu ścieżki edukacyjnej, dzieci maiły super atrakcję w Park Rozrywki oraz w niepowtarzalnym "małpim gaju" pełnym zjeżdżalni, tunelów i przeszkód. Wszystko w bajkowym prehistoryczny otoczeniu. Takiego miejsca nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzieci następnie udały się do kina 5D - ekstra zabawa!!! Oczywiście nie mogło nas też zabraknąć w Oceanarium i w parku rozrywki gdzie korzystaliśmy z różnych karuzeli i huśtawek.
Każdy z nas miał wolny czas i spędził go według własnego uznania.

RODZICE CZEKAMY NA WASZE ZDJĘCIA
Komunikat 2014-10-17, 07:02 | autor: administrator strony