Relacje

• "Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków. A dziadkowie wraz z babciami już czekają przed domami. Przez lornetki patrzą w dal wystrojeni jak na bal". Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto w życiu każdego przedszkolaka. Jednak ten rok jest zupełnie inny niż poprzednie lata z powodu

2021-01-23, 19:12 Gabriela Mrozek
  • Korzystając z pogody dzieci poszalały na śniegu. Bitwa na śnieżki, lepienie bałwana oraz śnieżne aniołki to świetna zabawa . Było wesoło, dzieci świetnie się bawiły ! Miejmy nadzieję, że śnieg nie zniknie tak szybko !

2021-01-23, 18:32 Maria Skrabska
  • W tym roku ze względu na trudny czas pandemii nie mogliśmy zaprosić seniorów do przedszkola. Dzieci w grupach przygotowały dla ukochanych dziadków prezenty i niespodziankę w formie filmów: Biedronki: Żabki: Słoneczka: Smerfy:

2021-01-23, 17:48 Główny Moderator
  • Kolejna innowacja muzyczna w grupie Mądrych Sów to zabawy rytmiczne z gazetami. Dzieci nie tylko uczyły się reagować w określony sposób na sygnał, ale i wystukiwać rytm. Gazety również posłużyły dzieciom do samodzielnego interpretowania muzyki. Jednak w tym wszystkim najważniejsza była radość dzieci z własnego działania.

2021-01-23, 17:42 Justyna Piekarz
  • Nasze dzieciaki wzieły udział w konkursie organizowanym przez GÓŁWNY URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE. Ich wkład i zaangażowanie opłacało się, gdyż każdy otrzymał upominek. Brawo zuchy - Grtulujemy.

2021-01-23, 17:32 Justyna Piekarz
  • Wszystkie Nasze Słoneczka z okazji Dnia Babci i Dziadka składają najwspanialsze życzenia: Kochani, dziś okazja rzadka. Mamy Dzień Babci oraz Dziadka. Jak wiecie jest ich razem czworo, co można sprawdzić, gdy się zbiorą. Wciąż mówią wtedy o tych latach, gdy jeszcze dzieckiem był mój tata. A nasza mama bez swych lalek do łóżka iść nie chciała

2021-01-23, 13:46 Hanna Pietraszko
  • Muchomorki wykonują upominki dla swoich Babć i Dziadków :))

2021-01-23, 11:31 Ewa Kowalewska
  • W tym tygodniu Biedronki poznały nową literę i cyfrę, ale przede wszystkim przygotowywaliśmy się do Święta naszych kochanych Babć i Dziadków w wierszach, piosenkach i laurkach :-) "Babcia i dziadek" Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia. Aby babcia i dziadziunio w zdrowiu długo

2021-01-23, 11:12 Ewa Horzela
  • W dniu Babci i Dziadka składamy najlepsze życzenia! Zdrowia, radości wspólnych chwil, wytrwałości oraz pogody ducha!

2021-01-23, 11:02 AGNIESZKA ŚWIATŁOŃ
  • W tym tygodniu uczyliśmy się wierszy i piosenek na święto naszych Babć i Dziadków. Wykonaliśmy też dla nich prace plastyczne i laurki z życzeniami. Wszystkiego Najlepszego! Żyjcie nam 100 lat! :-)

2021-01-23, 10:33 Ewa Horzela
Wyświetl