Procedury bezpieczeństwa

Procedury postępowania oraz zasady funkcjonowania Przedszkola Miejskiego nr 11 w Będzinie w związku z pandemią COVID-19:

https://drive.google.com/open?id=1WjXnhQtjURI2EC9XK09m1XfTPIwLdHNL

Aneks:

https://drive.google.com/file/d/1rbEkXu5AEJ9IzdxA19jsPN6kPQTln7Ze/view?usp=sharingAplikacja STOP COVID - ProteGo:

O aplikacji

STOP COVID to aplikacja, która skutecznie pomaga w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Korzysta z API opracowanego przez Apple i Google. Działa w oparciu o technologię Bluetooth, co ważne - nie korzysta z żadnych danych użytkowników. Wasza prywatność jest dla nas najważniejsza.

Aplikacja jest w pełni bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna.

Jak pokazują badania, skuteczna izolacja zakażonych oraz wykorzystanie aplikacji typu exposure notification (tego typu aplikacją jest STOP COVID) mogą znacząco zredukować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Dlatego już dziś ściągnij, uruchom aplikację – dbaj o siebie i innych.

Jak to działa?

Aplikacja monitoruje nasze otoczenie w poszukiwaniu innych urządzeń, na których jest zainstalowana. „Zapamiętuje” każde spotkanie, które trwało więcej niż 15 minut i odbyło się w odległości poniżej 2 metrów. Jeśli któryś z użytkowników zachoruje – pozostali, z którymi miał kontakt w ciągu ostatnich 14 dni, otrzymają powiadomienie. Dzięki temu będą mogli ochronić siebie i innych.

https://www.gov.pl/web/protegosafe

https://www.gov.pl/web/koronawirus

Pobierz aplikację: https://www.youtube.com/watch?v=ZV5Y485KTLg
Przedszkolowo.pl logo